Hakkında

Özgür Turanlı
Özgür Turanlı

Zamanım oldukça internet ve mobil teknolojiler ile ilgili gelişmeleri takip etmeye; edindiğim bazı deneyimleri, düşüncelerimi bloğumda yazılı hale getirmeye çalışıyorum. Herkesin okuyabildiği bir not defteri gibi de düşünebilirsiniz burayı. Bazen (sıkıcı, soğuk) konuların dışında hayata dair aldığım notları da düştüğüm bir defter…

Öğrenmenin en güzel yolunun bildiklerimi başkalarıyla paylaşmak olduğunu defalarca deneyimledim. Öğretmek için değil öğrenebilmek için yazıyorum. Bu arada birileri de yazdıklarımı okuyarak bir şeyler öğrenebiliyorsa mutlu olurum.

Yazılarımda Kullandığım Görsellerin Üzerinde Neden “ozgurturanli.com” İbaresi Var?

Bırakın sadece bir yazı yazmayı, bir de yazının daha kolay anlaşılması için görseller hazırlıyorsanız, saatlerinizi harcıyorsunuz demektir (bazı yazılarımda görsel olmamasının en büyük nedeni budur).

Siz bu kadar emek verip hazırlık yaparken hiç utanmadan, sıkılmadan, bloğuma link vermeden kopyala/yapıştır yaparak makalelerimi izinsiz kullanan “insanlar” var. En azından içeriğin nereden kopyalandığı anlaşılsın diye görsellerin üzerine “ozgurturanli.com” yazıyorum. Sebebi malesef budur.