YouTube Videolarını Android ile Video veya MP3 Olarak İndirmek

2 sene önceki bir yazımda, TubeMate ile YouTube’daki videoları Android telefonunuza/tabletinize video veya mp3 olarak indirebileceğinizden bahsetmiştim.

TubeMate, 27 Ağustos’ta 3. yaşını kutlarken kullanıcılara da 2.0 (beta) sürümü ile merhaba diyor!

Birkaç aydır kapalı beta sürecinde test etme imkanı bulduğum ve gönüllü olarak Türkçe çevirilerini yaptığım TubeMate’in 2.0 sürümünde, özellikle kullanıcı ara yüzü açısından çok önemli değişiklikler var. Aradaki farkı görünce eski sürümü kullananların yüzünün güleceğini düşünüyorum.

Bu değişiklikleri anlatmak için zamanım olmayabilir (zaman bulursam daha sonra yazıya ilave ederim) ancak en azından daha önce bu uygulama ile karşılaşmamış olanlar için indirme linkini paylaşabilmek adına bu kısa yazıyı hazırlamak istedim.

Aşağıdaki linkten APK dosyasını Android telefonunuza/tabletinize indirerek TubeMate 2.0 (beta) sürümünü yükleyebilirsiniz.

Cihazınızda TubeMate’in daha önceki sürümleri yüklü ise önce eski sürümü kaldırmanız gerekiyor.

İndir: TubeMate 2.0 (beta)

Uygulamayı açtığınızda;

Menü > Tercihler > * Çeviriye katkıda bulunanlar seçeneğine dokunduğunuzda listenin en başında Türkçe’nin olduğunu göreceksiniz! Normalde bu tür listeler alfabetik olur ve Türkçe en altlarda yer alır ancak uygulamanın geliştiricisi sağ olsun, çevirilerdeki hızlı ve verimli çalışmalarıma jest olarak Türkçe’yi listenin en üstünde görme isteğime olumlu cevap verdi! Türkçemiz için küçük de olsa bir gurur… ;)

Olası çeviri hataları veya öneriler için İletişim sayfasından benimle irtibat kurabilirsiniz.

Leave a Comment